Vacustyler kapsula - inovatīva tehnoloģija veselībai un skaistumam

Vacustyler ir jaunākais no Weyergans izgudrojumiem - viens no stūrakmeņiem pilnīgas ceculīta likvidēšanas programmā.
Vacusttyler - mainīgā spiediena kapsula, kur negatīvais spiediens mainās ar pozitīvo spiedienu. Negatīvā spiediena fāzes laikā notiek perifēro asinsvadu paplašināšanās; muskulatūra, audi un orgāni tiek apgādāti ar skābekli un barības vielām. Uzlabojas asinsrite pat sīkajos kapilāros. Negatīvā spiediena laikā paplašinās arī vēnas, limfvadi un tie tiek apgādāti ar šķidrumu un vielmaiņas galaproduktiem. Tad seko pozitīvais spiediens, kura laikā vēnas un limfvadi tiek iztukšoti.
Organisms tiek attīrīts no iekšpuses, līdzīgi kā veļas mašīna - tīras, svaigas asinis ieplūst un izmantotās tiek aizvadītas; tas veicina pH līmeņa paaugstināšanos sārmainā virzienā. Vesels organisms vienmēr ir mazliet sārmains, jo sārmainā vidē nespēj izdzīvot vīrusi, baktērijas, sēnītes un pat vēža šūnas. Mainoties pH līmenim, uzlabojas arī enzīmu, fermentu darbība, nostiprinās saistaudi un tiek veicināts liftings gan sejai, gan ķermenim.
Pateicoties Vacustyler kapsulai, organismā notiek ātrāka reģenerācija, kas īpaši svarīga sportiskiem cilvēkiem, lai gūtu labākus rezultātus sportā. Kapsulas iedarbības rezultātā tiek uzlabota asins apgāde mazajā iegurnī, kas vīriešiem veicina erekciju.

To lieto :

- celulīta ārstēšanai;
- svara samazināšanai;
- tūskas, smaguma sajūtas kājās samazināšanai;
- paplašinātu un varikozu vēnu profilaksei un ārstēšanai;
- mikrocirkulācijas uzlabošanai ( īpaši cukura diabēta pacientiem);
- pēc aktīvām sporta nodarbībām (pienskābes izvadīšanai) un sporta traumām (saišu sastiepumi, plīsumi);
- erekcijas un potences uzlabošanai.


Izmanto zinātnes sasniegumus savas veselības un pašsajūtas uzlabošanai!